Litoměřice: Okružní křižovatka u nového mostu dostane odolnější povrch

15.10.2021 20:27 | Tisková zpráva

Řidičům se konečně uleví. Vyjeté koleje od kamionů na okružní křižovatce u mostu Generála Chábery budou minulostí. Správa a údržba silnic (SÚS) zde totiž od 18. do 29. října provede kompletní opravu povrchů. Vyhoví tak občanům, kteří si na neutěšený stav vozovky již delší dobu stěžovali.

Litoměřice: Okružní křižovatka u nového mostu dostane odolnější povrch
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Jsme rádi, že se akci podaří zrealizovat ještě v tomto roce. Vyjeté koleje jsou již velmi hluboké a opravu potřebují. Nový asfaltový povrch bude navíc z kvalitnějšího materiálu a tudíž odolnější,“ informovala Jana Kleinerová, vedoucí technického úseku litoměřického provozu SÚS. Dopravu v místě budou operativně regulovat pracovníci.

„Chceme co nejvíce zachovat plynulost dopravy. Z tohoto důvodu nebudeme instalovat semafory. Situaci budeme řešit vždy podle momentální dopravní vytíženosti,“ vysvětlila Jana Kleinerová.

Oprava povrchů u nového mostu plynule navazuje na právě skončenou překládku kanalizačních vpustí na okružní křižovatce v ulici Na Kocandě, kterou provedlo Ředitelství silnic a dálnic. Tak jako bylo v minulých týdnech lepší pro dopravu do a z města využít most Generála Chábery, nyní doporučujeme maximálně využívat most Tyršův.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Krnov: Rozhledna na Cvilíně zazáří do tmy

10:41 Krnov: Rozhledna na Cvilíně zazáří do tmy

Cvilínský kopec bude mít další nasvětlenou dominantu. Kromě poutního kostela Panny Marie Sedmibolest…