Litoměřice: Sestra Růžena Hanusková oslavila padesát let na litoměřické interně

08.08.2023 7:29 | Tisková zpráva
autor: PV

Neuvěřitelných padesát let působení na pracovišti interny v nemocnici v Litoměřicích si v minulých dnech připomněla sestra Růžena Hanusková. Malé slavnosti byli přítomni nejen ředitel Krajské zdravotní, a.s. – Nemocnice Litoměřice Vladimír Kestřánek, ale také starosta Litoměřic Radek Löwy a místostarostka Alena Rožcová. Oslavenkyně při této příležitosti převzala poděkování od zástupců vedení společnosti Krajská zdravotní a nemocnice, i pamětní list od starosty města.

Litoměřice: Sestra Růžena Hanusková oslavila padesát let na litoměřické interně
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Je obdivuhodné, že je paní Růženka padesát let prakticky u jednoho zaměstnavatele a celou tu dobu se věnuje internímu oboru. Což je opravdu rarita. Řadu let pracovala jako staniční sestra a dosud pracuje na plný úvazek na ranní směně. Když se v nemocnici mluví o Růžence, je naprosto jisté – a to tu máme téměř tisíc zaměstnanců – že se hovoří právě o ní. Její výjimečnost tkví v mnoha pohledech. Ceníme si nejen jejích odborných znalostí a dovedností, ale vážíme si zejména její lidskosti, otevřenosti, upřímnosti a neutuchajícího optimismu a dobré nálady. A to je zejména v současné náročné a hektické době velká vzácnost. Velmi si vážíme toho, že je tu s námi, a chtěl bych vyjádřit za Nemocnici Litoměřice, kolegy i pacienty velké poděkování,“ uvedl Vladimír Kestřánek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pohyb

Dobrý den, co se týká pohybu, cyklostezky se staví, ne můj vkus někdy až moc a hlavně na úkor ostatních, třeba i chodců. Plánujete rozšiřovat i stezky pro chodce, kam nebudou smět kola, tak abyste po nich mohl jít třeba v bez obav s dětmi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Luhačovice: Radnice řeší neutěšený stav vily Ludmila

22:05 Luhačovice: Radnice řeší neutěšený stav vily Ludmila

Neutěšený stav chátrající vily Ludmila č. p. 180 trápí nejen obyvatele, ale i vedení lázeňského měst…