Mělník: Ve městě proběhne velká burza práce

13.04.2019 16:29

Krajská hospodářská komora Střední Čechy zve k návštěvě Burzy práce v Mělníku, která se koná ve středu 24. dubna od 10 do 16 hodin. Místo konání Masarykův kulturní dům (U Sadu 323, Mělník).

Mělník: Ve městě proběhne velká burza práce
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Radnice v Mělníku

Na akci nabídnou firmy z okresů Mělník, Kladno a Praha - východ pracovní nabídky v oborech technických, v sociálních službách, v chemickém průmyslu, logistice, autodopravě, administrativě, obchodě, zemědělství a v dalších oborech.

Uplatnění mohou najít zájemci o práci s výučním listem, středoškolským vzděláním a také vysokoškoláci. Akce je příležitostí pro budoucí absolventy škol již nyní vyhledat vhodného zaměstnavatele, popřípadě získat praxi v zajímavé firmě. Příležitost najít práci mají také handicapované osoby a i maminky vracející se do zaměstnání po rodičovské dovolené. Poradenství pro nezaměstnané a popřípadě pro zájemce o změnu profese zajišťuje Úřad práce Mělník, přičemž je možné získat také informace o nabídce rekvalifikací apod.

Vítáni jsou nejen všichni zájemci o práci z řad nezaměstnaných, absolventi škol, ale i všichni ti, kteří se chtějí dozvědět o nabídkách firem a nabízených pracovních místech, která jsou v současné době aktuální na trhu práce ve Středočeském kraji.

Zájemci z řad zaměstnavatelů, kteří by chtěli na akci prezentovat svou nabídku, jsou vítáni. K prezentaci svých studijních oborů jsou přizvány i střední školy z regionu.
Přihlášení na sizlingova@komora.cz, tel. 702 020 489
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Přerov: Květináče na bylinky, pumpa pro cyklisty i fitness hřiště. Předmostí čeká poslední etapa regenerace

21:49 Přerov: Květináče na bylinky, pumpa pro cyklisty i fitness hřiště. Předmostí čeká poslední etapa regenerace

Místní část Předmostí čeká letos v pořadí už třináctá etapa regenerace, která přijde město Přerov na…