Mladá Boleslav: Demolice starých garáží pod průmyslovou školou

10.10.2019 10:51

Správa komunikací začala ve středu 9. října s demolicí skupiny polorozpadlých garáží na pozemcích města pod střední průmyslovou školou. Zároveň musí vyvézt velké množství zde nahromaděných odpadků.

Mladá Boleslav: Demolice starých garáží pod průmyslovou školou
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav
reklama

Práce by měly skončit ještě v tomto týdnu. Město tak začíná s postupnou revitalizací této zanedbané lokality a likvidací opuštěných staveb, v nichž se zdržovali bezdomovci a jiné nepřizpůsobivé osoby.

Bezdomovci byli v prostoru garáží doslova do poslední chvíle. Na připravovanou demolici byla upozorněna městská policie, která do této lokality opakovaně přicházela na kontroly v úterý odpoledne i v noci na středu a pokaždé zde přítomné osoby vyzvala k opuštění místa a informovala je o chystané demolici.

V úterý v 17 hodin zde strážníci nalezli tři muže a tři ženy (pět Čechů a jeden Slovák). Znovu zde strážníci byli v 18:30 a vyháněli bezdomovce, kteří zde navíc dělali oheň. Při další kontrole zde hlídka našla již jen dvě osoby, ženu české národnosti a muže slovenské národnosti. Naposled zde byli strážníci ve středu v 5:45, dva muže a dvě ženy české národnosti po ověření totožnosti vyzvali, aby místo neprodleně opustili.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Plzeň 3: Období jara je ve znamení výhrabů zelených ploch

21:49 Plzeň 3: Období jara je ve znamení výhrabů zelených ploch

Každým rokem s příchodem jara prochází všechny zelené plochy na území třetího plzeňského obvodu gene…