Hlídky zahraničních strážců pořádku budou na Mladoboleslavsko vyslány minimálně na dobu tří měsíců, v současné době se jedná o prodloužení jejich mise až do září letošního roku. "Jsem velmi rád, že tento projekt, u jehož zrodu jsem od prvních chvil stál, se osvědčil a bude pokračovat. Rovněž mne těší, že se do něj více zapojilo samotné město Mladá Boleslav, které po dobu přítomnosti zahraničních policistů zajistí a hradí jejich ubytování," uvedl k tomu náměstek primátora Robin Povšík.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


