To, že se pan Babiš stále nevzpamatoval ze své porážky v prezidentských volbách opravdu není záminka pro to hodit celou zahraniční politiku Česka pod vlak. Přestřelka s prezidentem kvůli účasti na summitu je trapná.
Skládejte si třeba puzzle, jedno pro Vás máme. To by vám snad mohlo jít líp než skládání delegace na NATO. Nebo ostatně i skládání vlády.
box PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku






