Mladá Boleslav: Mateřská škola Duha slaví padesát let provozu

07.09.2017 7:37 | Zprávy
autor: PV

Je to již 50. let, kdy byl v mateřské škole (dnes MŠ Duha) v Novákově ulici zahájen provoz. Za půl století ji navštěvovalo více než 1 500 boleslavských dětí. V sobotu 2. září dopoledne se sešli v mateřské škole bývalí i současní zaměstnanci mateřské školy, přišli i někteří rodiče s dětmi a další hosté.

Mladá Boleslav: Mateřská škola Duha slaví padesát let provozu
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Na zahradě mateřské školy měly děti k dispozici skákací hrad, ve třídách byly připravené kroniky a malé pohoštění. Na úvod zazpívaly děti ze souboru Paprsek pod vedením paní Markéty Amerighi. Vystoupení bylo velmi milé, někteří zpěváčci navštěvovali před časem naši mateřskou školu. V úvodním slovu ředitelka mateřské školy přiblížila historii i současnost školy. Bývalé ředitelky, učitelky, kuchařky, pokojské si prohlédly budovu školy a pak nad připravenými alby vzpomínaly. Zábava byla velmi příjemná, všichni si užívali pohodovou atmosféru. Poděkování za krásně prožitý den patří zaměstnancům Mateřské školy DUHA, o.p.s. za přípravu setkání a sponzorům, kteří zajišťovali kulturní vystoupení a finančně přispěli na občerstvení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Hluk

Tvrdíte, že v ČR nefunguje regulace hluku, a že ho nikdo nekontroluje. Ale pokud vím, platí přeci noční klid nebo už ne? Nebo podle vás je třeba zavést regulaci i přes den? Jak byste si to představovala? A ke kontrole, není snad v kompetenci hygieny nebo policie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Žáci základních škol si vyzkoušeli, jaké je to být zastupitelem

7:42 Písek: Žáci základních škol si vyzkoušeli, jaké je to být zastupitelem

Zástupci všech šesti základních škol zřizovaných městem Písek si v závěru minulého týdne vyzkoušeli,…