Mladá Boleslav: Město pokračuje v úzké spolupráci se zdejší jednotkou HZS
10.12.2024 22:44 | Tisková zpráva
Zastupitelé na svém prosincovém jednání jednomyslně schválili smlouvu o spolupráci a přispívání na provoz a vybavení zdejší jednotky Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje. "Mám radost, že se naše vzájemná spolupráce prohlubuje, vlastně už od roku 2017, kdy jsme se zavázali, že jim budeme každý rok přispívat půl milionu korun na vybavení. Nyní jsme schválili, že jim poskytneme milion korun na bariérovou vyprošťovací sadu, kterou hasiči používají u dopravních nehod," řekl primátor Jiří Bouška.
Foto:
mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav
Tento krok tak navazuje na dřívější spolupráci mezi městem a HZS Mladá Boleslav a bude sloužit pro zlepšení podmínek pro zajištění účinné ochrany života a zdraví občanů a majetku před požáry a k poskytování pomoci při živelných pohromách, krizových stavech a jiných mimořádných událostech.
Je pravda, že tím, kdo otvíral tu bitcoinovou peněženku byl váš poradce? A to pak máme věřit i tomu, že jste o tom nevěděl od začátku? A s Bergrem pořád spolupracujete?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.