Mladá Boleslav: Třídění odpadu se městu vyplatí

15.07.2016 14:31 | Zprávy
autor: PV

Rada města schválila navýšení rozpočtu města o částku cca 1,27 milionu korun. Jedná se o příspěvek od společnosti EKO-KOM na zajištění zpětného odběru a využití odpadů za první čtvrtletí tohoto roku.

Mladá Boleslav: Třídění odpadu se městu vyplatí
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

„Jedná se pouze o částku za první pololetí tohoto roku. Za první pololetí roku 2015 tato částka byla daleko nižší,“ řekl ekonomický náměstek primátora Michal Kopal. Za rok 2015 získalo město Mladá Boleslav za třídění do svého rozpočtu částku 4,5 milionu korun. Tato částka přitom meziročně neustále roste: například v roce 2006 to bylo za celý rok 1,276 milionu korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Vánoční utkání primátora znovu pomohlo dobré věci

20:36 Ústí nad Labem: Vánoční utkání primátora znovu pomohlo dobré věci

Uskutečnil se třetí ročník Vánočního utkání primátora města Ústí nad Labem, ve kterém se tradičně st…