Mladá Boleslav: Večerní adventní trhy potrvají až do konce roku

01.12.2022 6:32 | Tisková zpráva

Večerní adventní trhy na Výstavišti byly slavnostně zahájeny první adventní neděli 27. listopadu jen chvíli poté, co byl rozsvícen vánoční strom na Staroměstském náměstí. Také park Výstaviště je opět rozzářen barevnými žárovkami na mnoha stromech. Stánky a atrakce v parku první den doslova zavalily davy lidí. Trhy budou otevřeny každý den od 16 do 20 hodin až do konce roku (s výjimkou dnů 24.-26. prosince).

Mladá Boleslav: Večerní adventní trhy potrvají až do konce roku
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

Přítomné z pódia pozdravila náměstkyně primátora Miroslava Kašpárková, která trhy zahájila a všem popřála krásné vánoční svátky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Stíhání

Někde jsem četla, že za ty vaše plakáty chce policie stíhat i hnutí. Můžete mi vysvětlit, jak se jakékoliv hnutí stíhá? To jakože všichni členové nebo jak můžete stíhat hnutí? A co myslíte, jak soudy rozhodnou a kdy? Bude to ještě do voleb?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: U šachty sv. Jiří přibyla hornická zvonička

10:46 Jihlava: U šachty sv. Jiří přibyla hornická zvonička

Další připomínka slavné éry jihlavského hornictví ozdobí přístupovou cestu k šachtě sv. Jiří pod jih…