Mladá Boleslav: Žáci 3. ZŠ dostali vysvědčení na ledě

02.02.2016 13:48 | Zprávy
autor: PV

Minulý týden ve čtvrtek dostaly všechny děti své pololetní vysvědčení. Předávání vysvědčení žákům sportovních tříd základní školy Dr. E. Beneše proběhlo již počtvrté ve spolupráci s BK Mladá Boleslav na ledě. Nejdříve všechny přítomné žáky a jejich rodiče přivítala ředitelka školy Brigita Šulcová a za bruslařský klub Jaromír Látala a Martin Vejvoda.

Mladá Boleslav: Žáci 3. ZŠ dostali vysvědčení na ledě
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

Na žáky 1. až 7. třídy čekali ve ŠKO-ENERGO Aréně jejich patroni – Michal Bárta (1. třída), David Rittich (2. třída), Radan Lenc (3. třída), Tomáš Hyka (4. třída), Jan Holub (5. třída), Martin Růžička (6. třída) a Lukáš Pabiška (7. třída). Nejdříve zástupci jednotlivých tříd měli připravenou otázku pro svého patrona. Po zodpovězení všech otázek patroni společně s třídními učitelkami předali žákům jejich pololetní vysvědčení. Žákům 8. a 9. ročníku předávali vysvědčení ve škole Ctirad Ovčačík a Martin Látal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Valašské Klobouky: Ohlédnutí za Olympijským během

19:47 Valašské Klobouky: Ohlédnutí za Olympijským během

Letošní 10. ročník Olympijského běhu se uskutečnil jako tradičně za krásného letního počasí, závodil…