Most: Město se postavilo proti ubytovně v Albrechtické ulici

27.02.2023 9:15 | Tisková zpráva
autor: PV

Mostecký magistrát dal negativní stanovisko ke změně užívání stavby původního zdravotního střediska v Albrechtické ulici č.p. 1075. Důvodem je výstavba dvou bytových jednotek, které svým charakterem připomínají spíše ubytovací zařízení.

Most: Město se postavilo proti ubytovně v Albrechtické ulici
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most

Místní obyvatelé mají strach, že se z tohoto zařízení stane ubytovna pro sociálně slabé. Bojí se, že kumulace těchto lidí s sebou přinese do sídliště i další problémy. K tomu však podle vedení města nedojde.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

V Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země

Souhlasím s vámi v tom, v Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země. Ale nemyslíte, že je to vina vás všech politiků? Myslíte, že nás teď EU spasí a daným regionům pomůže? Tvrdíte, že funguje nějaký fond? Jestli to tak je, proč se situace nelepší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náchod: Den otevřených dveří do historie i architektury divadla

10:46 Náchod: Den otevřených dveří do historie i architektury divadla

V sobotu 11. dubna 2026 budou pro veřejnost otevřeny prostory hned tří významných náchodských budov …