Na bicyklu z Otrokovic do Dubnice

01.09.2016 14:46 | Zprávy

Do Dubnice na kole? Proč ne! Téměř osmdesátikilometrová silniční trasa z Otrokovic do slovenské Dubnice nad Váhom je připravena pro hobby cyklisty na sobotu 24. září 2016. Přihlášky se přijímají již nyní až do 16. září 2016. Účast je zcela zdarma.

Na bicyklu z Otrokovic do Dubnice
Foto: panoramio.com
Popisek: Otrokovice

Třídenní Medzinárodné dni cyklistiky pořádá již po třiapadesáté Športový klub cyklistiky Dubnica nad Váhom. Jednu z tras letos poprvé ve spolupráci s městem Otrokovice a městem Dubnica nad Váhom. Cyklistický den, který začíná v Otrokovicích, dělí dvě události. Závod profesionálních cyklistů určených pro reprezentanty a hobby jízda pro všechny milovníky cyklistiky, kterého se může zúčastnit široká veřejnost. „Podmínkou pro přihlášení k hobby jízdě je dosažení věku 18 let, vlastní jízdní kolo, cyklistická přilba a doporučujeme cestovní pojištění pro Slovensko. Dále už stačí jen sportovní duch a dobrá nálada na cestu,“ láká veřejnost s úsměvem Jana Válková, která se podílí na organizaci akce. Zároveň upozornila, že se nebude jednat o soutěž. „Cyklisté si mohou vyzkoušet trať závodníků, ale na rozdíl od profesionálů nepojedou na čas. V cíli obdrží každý účastnický diplom a malé překvapení. Připraveno bude také občerstvení,“ dodává Jana Válková. Pro přihlášené účastníky je zajištěn převoz osobních věcí do cíle a odvoz z Dubnice nad Váhom cyklobusy zpět do Otrokovic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava chce rozšířit síť dobíjecích stanic pro elektro auta

16:09 Jihlava chce rozšířit síť dobíjecích stanic pro elektro auta

Město nabízí soukromým investorům pozemky pro vybudování dobíjecích stanic. Jedná se o lokality u ne…