Náchod: Certifikovali jsme nové regionální výrobky

27.10.2019 14:52 | Zprávy
autor: PV

Výrobci musí splnit řadu kritérií. Především je to původ surovin tvořících výrobek, velký podíl ruční práce, originalitu a výroba šetrná k životnímu prostředí.

Náchod: Certifikovali jsme nové regionální výrobky
Foto: Náchod
Popisek: Náchod

Ke dvanácti regionálním výrobkům Kladského pomezí přibyla užitková a dekorační keramika od Bohuslavy Winterové z Hronova a bylinné sirupy Martiny Hlouškové z Červeného Kostelce.

Ředitelka Markéta Venclová představila možnosti spolupráce v podobě tiskové i elektronické propagace a zajištění označení regionálního produktu v podobě samolepek, známek, visaček a plachet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Změny v parkování na místech s parkovacími automaty

13:05 Karlovy Vary: Změny v parkování na místech s parkovacími automaty

Od 1. února 2026 se mění sazebník a upravují jednotlivé parkovací zóny.