Noc divadel - 21. listopadu se otevírá i znojemské divadlo

14.11.2015 8:32 | Zprávy
autor: PV

Městské divadlo Znojmo se 21. listopadu poprvé připojí k evropskému projektu Noc divadel (European Theatre Night), jehož cílem je prezentovat divadlo v netradiční formě. Letos se této akce účastní 130 divadel a souborů z 36 českých, moravských a slezských měst. Protože znojemské divadlo slaví v letošním roce 115. výročí svého otevření a patnácté výročí od celkové rekonstrukce, je důvod k jeho návštěvě dvojnásobný.

Noc divadel - 21. listopadu se otevírá i znojemské divadlo
Foto: Znojmo
Popisek: Znojmo

Městské divadlo Znojmo srdečně uvítá nejen své stálé diváky, ale i ty, kteří do znojemského stánku Thálie zavítají spíše sporadicky. Od 17.00 hodin bude možné prohlédnout si hlediště, poslechnout si jazzovou hudbu v divadelním baru v podání Pavla Novotného (saxofon) a Michala Smrčky (klavír), potěšit se vystoupením členů znojemského Tanečního a pohybového studia M&M.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň 1: Kam poputují veřejné peníze, opět rozhodnou občané

11:17 Plzeň 1: Kam poputují veřejné peníze, opět rozhodnou občané

První plzeňský obvod spouští druhý ročník tzv. participativního rozpočtu.