Novoborská radnice hostila setkání sklářů s ministrem

16.01.2016 9:30 | Zprávy
autor: PV

Zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu v čele s ministrem Janem Mládkem se v úterý 12. ledna na novoborské radnici sešli s představiteli firem, které jsou členy spolku Český a moravský sklářský klastr. Ten má za cíl vytvořit širokou platformu pro rozvoj a propagaci sklářství a bižuterního průmyslu. Tohoto setkání se účastnil i starosta města Jaromír Dvořák.

Novoborská radnice hostila setkání sklářů s ministrem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Starosta Nového Boru Jaromír Dvořák

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Astronomicky drahé bydlení

Podle vás za něj může tato vláda, která ještě není u moci ani rok? Co jste udělali vy, aby bylo levnější? Máte dojem, že za vás šly ceny bydlení snad dolů nebo že by byla situace jiná? Co se týká tohoto problému, nemáte si co vyčítat, můžete za něj všichni, protože jste to nechali dojít tak daleko. ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Od Velké pardubické po evropskou kulturu

19:47 Pardubice: Od Velké pardubické po evropskou kulturu

Rada města Pardubic schválila podporu dvou dokumentárních filmů, které představí město a region pros…