Zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu v čele s ministrem Janem Mládkem se v úterý 12. ledna na novoborské radnici sešli s představiteli firem, které jsou členy spolku Český a moravský sklářský klastr. Ten má za cíl vytvořit širokou platformu pro rozvoj a propagaci sklářství a bižuterního průmyslu. Tohoto setkání se účastnil i starosta města Jaromír Dvořák.
Foto:
Hans Štembera
Popisek: Starosta Nového Boru Jaromír Dvořák
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil.
Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.