Zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu v čele s ministrem Janem Mládkem se v úterý 12. ledna na novoborské radnici sešli s představiteli firem, které jsou členy spolku Český a moravský sklářský klastr. Ten má za cíl vytvořit širokou platformu pro rozvoj a propagaci sklářství a bižuterního průmyslu. Tohoto setkání se účastnil i starosta města Jaromír Dvořák.
Foto:
Hans Štembera
Popisek: Starosta Nového Boru Jaromír Dvořák
Podle vás za něj může tato vláda, která ještě není u moci ani rok? Co jste udělali vy, aby bylo levnější? Máte dojem, že za vás šly ceny bydlení snad dolů nebo že by byla situace jiná? Co se týká tohoto problému, nemáte si co vyčítat, můžete za něj všichni, protože jste to nechali dojít tak daleko. ...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.