Olomouc: Městský bál ozdobí začátek plesové sezóny

10.12.2019 17:31

Olomouckou plesovou sezonu v roce 2020 opět zahájí Městský bál. Jeho XXI. ročník, který se v sobotu 11. ledna od 20 hodin uskuteční v Pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc, bude tentokrát v česko-slovenských barvách. O hudební produkci a melodie k tanci se postará Boom band Jiřího Dvořáka a zpěváci Miro Žbirka a Monika Absolonová.

Olomouc: Městský bál ozdobí začátek plesové sezóny
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

„Plesovou sezónu zahájíme s naším partnerským městem Bratislavou – Staré Mesto. Městský bál totiž odstartuje spolupráci našich partnerských měst ze zemí Visegrádské skupiny, kterou v nadcházejících letech plánujeme. Rok 2020 se ponese v duchu spolupráce se Slovenskem,“ uvedl primátor Miroslav Žbánek. „Chceme tak dát najevo, že Olomouc je v samém centru pomyslné Středoevropské stezky, spojující Vídeň, Budapešť, Bratislavu a Krakov,“ doplňuje primátor s tím, že následovat bude rok česko-maďarský, česko-polský a konečně i česko-rakouský.

Speciálními hosty Městského bálu budou Miroslav Žbirka, jeden z nejúspěšnějších slovenských interpretů, zpěvačka Monika Absolonová a další umělci. Večerem bude provázet dvojice Soňa Šuláková a Miro Noga. XXI. Městský bál město už tradičně připravuje ve spolupráci s organizačním partnerem, společností Výstaviště Flora Olomouc.

Vstupenky budou v předprodeji od 11. prosince. Zakoupit je bude možné v Informačním centru Olomouc v podloubí radnice na Horním náměstí. Cena vstupenky je 690 korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bohumín: Kotvičky se chystají k Niké, nové zájemce zvou na námořní akademii

21:10 Bohumín: Kotvičky se chystají k Niké, nové zájemce zvou na námořní akademii

Nejmenší vodáci z Bohumínska nezahálejí ani v zimě. Říkají si Kotvičky, a i když klesají teploty pod…