Olomouc: Sobota aktivně - dopoledne pro seniory a rodiny či Běh pro Paměť národa

10.05.2019 13:13 | Zprávy
autor: PV

Hry a soutěže pro seniory i děti a také běh, to vše bude na programu v sobotu 11. května. Sportovní dopoledne, které se odehraje ve Smetanových sadech, je součástí kampaně Týden pro rodinu. V dalších dnech ke sportovní sobotě přibude ještě prohlídka Klubu volnočasových aktivit Pešek a veletrh sociálních služeb v Galerii Moritz.

Olomouc: Sobota aktivně - dopoledne pro seniory a rodiny či Běh pro Paměť národa
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Sobotní sportovní dopoledne pro seniory i děti se bude odehrávat v okolí restaurace Fontána ve Smetanových sadech. „Připraveny jsou jak soutěže výlučně pro seniory, tak i pro smíšená družstva, v nichž se mohou do soutěží zapojit celé rodiny,“ uvedla náměstkyně primátora Eva Kolářová. Soutěžit budou tří až čtyřčlenná družstva, a to v disciplínách jako je hod na cíl, ball ball, střelba z laserové pistole a podobně. Pro soutěžící i běžce jsou připraveny ceny, které nezohledňují pořadí umístění, ale budou se losovat. Start soutěžení je naplánován na 10 hodin, losování cen na 13:30. Registrace soutěžících je možná i na místě v průběhu soutěží. Součástí akce je také Běh pro Paměť národa, do kterého se mohou všichni zapojit, ať již to bude některý z hlavních běhů, rodinný běh či dětský běh.

Další akce Týdne pro rodinu se odehrají ve středu a ve čtvrtek. Nejprve se ve středu 15. května otevřou dveře Klubu volnočasových aktivit Pešek na adrese Peškova 1 na Povelu. Prostory centra budou veřejnosti otevřeny od 9.30 do 17.30. Návštěvníci, pro které bude vstup zdarma, si budou moct přijít popovídat s Davidem Gernešem, ředitelem Moravského divadla Olomouc, o historii tohoto divadla, zajímavostech a historkách ze zákulisí. Připraven bude i kurz první pomoci a pro děti loutkové divadlo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šumperk: Partnerství měst žije

13:44 Šumperk: Partnerství měst žije

Partnerská města nejsou jen formální dohody uložené v šanonech radnic. Skutečný smysl partnerství se…