Olomouc: Zábavná talkshow učí školáky správně třídit odpad

14.03.2024 13:33 | Tisková zpráva

Besedy s populárními osobnosti a odborníky na téma a třídění odpadů. Poutavou formou naučí olomoucké školáky, jak se chovat ekologicky a správě při třídění postupovat. Talkshow pořádá magistrát ve spolupráci se společností EKO-KOM pro žáky a učitele prvních stupňů základních škol.

Olomouc: Zábavná talkshow učí školáky správně třídit odpad
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Co je to odpadová pyramida? Jak správně třídit plasty, papír nebo nápojové kartony? Odpovědi na tyto a další otázky se olomoučtí školáci dozvědí prostřednictvím zábavných besed s populárními osobnostmi a odborníky. „Navazujeme na loňskou akci pro školáky ze šestých až devátých tříd a studenty nižších ročníků víceletých gymnázií, která se setkala s velkým úspěchem. Žáci a jejich učitelé se mohou opět těšit na vtipná videa, rozhovory s populárními herci či sportovci a celou řadu zajímavých informací o odpadové problematice,“ popsal náměstek olomouckého primátora Otakar Štěpán Bačák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Demokracie

Nebylo by popření principů demokracie spíš to, kdyby se kdokoliv třeba i kapela nemohla většinově rozhodnout, kdo v ní být může a kdo ne? Tímto se jí nezastávám, jen nesouhlasím s tím co tvrdíte, že tím nabourávají demokracii nebo snad porušují LZPS.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Orlicí: Letní kino zahájilo v parku u Roškotova divadla

22:42 Ústí nad Orlicí: Letní kino zahájilo v parku u Roškotova divadla

Nově revitalizovaný park u Roškotova divadla se hned po svém otevření stal dějištěm první kulturní a…