Opava: Do parků přibyla veřejná krmítka

09.03.2018 19:49 | Zprávy
autor: PV

Možná jste si při procházkách všimli, že během února byla do opavských parků nainstalována tzv. veřejná krmítka. Jak už název napovídá, jsou určena všem, kteří chtějí do krmítka ptáčkům něco dát a pomoct jim tak snadněji překonat zimní období v našem městě.

Opava: Do parků přibyla veřejná krmítka
Foto: Opava
Popisek: Opava

Samozřejmě ani ptactvo v parcích nemůže jíst cokoli, proto je každé krmítko vybaveno dodatkovou tabulí, kde se občané mohou dozvědět, co do krmítka patří a co nikoli. Návštěvníkům těchto budek, ale určitě budou chutnat semena slunečnice, prosa, konopí, máku, lněné semínko či drcené vlašské nebo lískové ořechy.  Nepohrdnou ani rozkrojeným jablkem. V obchodech je také možno zakoupit i zimní směs pro ptáky,“ uvedla Kateřina Hnátová, koordinátorka EVVO.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Nová strategie má posílit cestovní ruch

13:44 Pardubice: Nová strategie má posílit cestovní ruch

Pardubicko bude v příštích letech rozvíjet cestovní ruch podle nové strategie, kterou schválilo Zast…