Opava: Hlásku navštívili Tři králové

07.01.2018 10:38 | Zprávy
autor: PV

Na opavskou Hlásku dorazila v pátek velmi vzácná návštěva. Náměstek primátora Martin Víteček přivítal v pracovně primátora Tři krále Kašpara, Melichara a Baltazara, kteří přišli spolu s děkanem Janem Czudkem v rámci tradiční Tříkrálové sbírky popřát městu do nového roku. Úředníci i politici pak přispěli koledníkům do kasičky.

Opava: Hlásku navštívili Tři králové
Foto: Opava
Popisek: Opava

Letošní Tříkráloví sbírka v Opavě probíhá od 1. do 14. ledna. V pátek 5. ledna odpoledne pak prošel Opavou tříkrálový průvod s živým velbloudem. Před Slezským divadlem pak byl připraven program uspořádaný ve spolupráci se Slezským divadlem.V loňském roce se opavské Charitě podařilo vybrat 1 901 016 korun. za to se nakoupil zdravotní materiál pro klienty ošetřovatelské, pečovatelské a hospicové péče, auto pro pečovatelskou službu, vysokozdvižný vozík pro Chráněné technické dílny, zaměstnávající osoby znevýhodněné na trhu práce a zahájily se přípravné práce pro stavební úpravy sociálně terapeutické dílny Radost, v níž nalézají útočiště mentálně postižení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kladno: Dny města hlásí vyprodáno

22:41 Kladno: Dny města hlásí vyprodáno

O letošní Dny města Kladna (11. – 13. 9.) je enormní zájem a rekordní rychlost, s jakou Kladeňáci vy…