Opava: U Hlásky vyroste na měsíc kluziště

1. 1. 2016 12:31

Plocha velikosti 12 x 18 metrů bude po více než 40 dní sloužit široké veřejnosti, dopoledne především opavským mateřským a základním školám, které mají vstup zdarma. Pořadatelé chystají doprovodný program, jako je například diskotéka na ledě či soutěže pro děti.

Opava: U Hlásky vyroste na měsíc kluziště
Foto: Opava
Popisek: Opava

„Bruslení nezkazí ani případné teplé počasí, protože povrch kluziště je umělý se speciální emulzí, která vydrží i do vyšších teplot,“ upozorňuje Martin Žižlavský, který stojí za organizací akce. „Můžete si přinést své vlastní brusle, ale k dispozici bude také několik párů k zapůjčení. U kluziště budou umístěny stánky s občerstvením,“ dodává.

„Jsme rádi, že i v době, kdy se v centru města toho tolik neděje, zde budeme mít atrakci, která střed města oživí. Kluziště určitě nabídne zajímavé využití volného času nejen pro děti,“ doplňuje Jana Foltysová, vedoucí kanceláře primátora.

Kluziště bude fungovat od 12. ledna do 22. února. Jeho výstavbu podpořilo statutární město Opava. Provoz bude částečně uhrazen z listopadového prodeje punče. Informace o provozu kluziště včetně doprovodného programu budou zveřejněny na webových stránkách města ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město dokončilo opravu povrchu Vodní ulice

21:10 Kroměříž: Město dokončilo opravu povrchu Vodní ulice

Kolaudací nového chodníku a komunikace opravy ve Vodní ulici definitivně skončily. První etapa prací…