Obyvatelé Ostravy si tradičně připomenou výročí osvobození města na pietním aktu u památníku Rudé armády v Komenského sadech. Zúčastní se jej zástupci města, obvodů, vojenských veteránských organizací, politických stran, společenských organizací, účastnící bojů a sokolové.
Program zahájí v 9.40 hodin Vojenská hudba Olomouc. Poté nad hlavami účastníků přeletí stíhací letouny Jas 39 Gripen. Samotný pietní akt s položením věnců a kytic začne v 10 hodin.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

