Pardubice: Hokejové finále se promítne i na pardubické radnici

16.04.2024 16:31 | Tisková zpráva
autor: PV

Hokejové šílenství, které zaplavilo město, se dotklo i pardubického magistrátu. Ten ve spolupráci s hokejovým klubem a městským obvodem I pro občany přichystal velkoplošnou obrazovku na Pernštýnském náměstí, jako tomu bylo například i při posledním finále s brněnskou Kometou z roku 2012. Navíc budovu radnice na podporu Dynama ozdobí i šály.

Pardubice: Hokejové finále se promítne i na pardubické radnici
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

“Vnímali jsme vzkazy od spoluobčanů, jestli bude promítání finále i letos. A chtěli jsme jim vyhovět, protože víme, jak velký zájem byl o vstupenky na domácí zápasy. Navíc si všichni ještě pamatujeme finále z roku 2012, kdy na Pernštýnském náměstí sledovaly rozhodující utkání tisícovky Pardubáků,” vzkázal pardubický primátor Jan Nadrchal a dodal, že zařídit obrazovku ale nejde ze dne na den. “Museli jsme to chvíli řešit, například kvůli dopravnímu značení, ale díky spolupráci s hokejovým klubem a městským obvodem I se to podařilo a obrazovka na Pernštýnském náměstí bude. A hned od dnešního utkání,” uzavřel primátor Nadrchal.

Na promítání na Pernštýnském náměstí se tak spoluobčané můžou prozatím těšit v úterý a ve středu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nová ambulance denzitometrie

22:41 Louny: Nová ambulance denzitometrie

Od července bude na poliklinice v Lounech nově k dispozici ambulance denzitometrie.