Pardubice: Nabídka startovacích bytů bude zveřejněna v první polovině ledna

01.01.2016 15:29 | Zprávy
autor: PV

Startovací bydlení je určeno mladým ekonomicky aktivním dospělým do 30 let, rodinám i jednotlivcům, kteří mají potřebu osamostatnit se od rodičů, postavit se na vlastní nohy a nastartovat svojí kariéru. Za cenově zvýhodněné nájemné po dobu 4 let budete mít šanci si za ušetřené peníze spořit na zajištění vlastního budoucího bydlení. Startovací byty jsou určeny i těm, kteří nemají trvalé bydliště v Pardubicích, ale chtěli by se v našem městě usadit.

Pardubice: Nabídka startovacích bytů bude zveřejněna v první polovině ledna
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

Nabízet budeme malometrážní byty 1+0, 1+1 nebo 2+1 ve standardu (podlahové krytiny, sanitární zařízení, WC, koupelna s vanou či sprchovým koutem a umyvadlem, malby bílé, kuchyňská linka, sporák, příp. dvou plotýnkový vařič) bez nábytku připravené k nastěhování v ulicích Sokolovská 2721, 2731, Bělehradská 379 a Havlíčkova 84.

Spouštíme Startovací bydlení pro mladé. Na stránkách města ZDE se dozvíte všechny potřebné informace k získání startovací bytu, prozatím si zde můžete přečíst, jaké podmínky je potřeba splnit, abyste si na startovací byt mohli podat žádost.

Nabídku bytů plánujeme zveřejnit v první polovině ledna 2016 a výběr žádostí začátkem února. Sledujte tuto stránku, kde se dozvíte vše potřebné.

Kdo může žádat

- Žádost o startovací byt si mohou podat jednotlivci, nesezdané páry, manželé či registrovaní partneři bez podmínky trvalého bydliště v Pardubicích.

- Žadatel musí splňovat v den podání žádosti věkovou hranici 18 – 30 let.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Sloučení některých českolipských škol

7:27 Česká Lípa: Sloučení některých českolipských škol

Od 1. ledna 2028 bude mít město Česká Lípa kvůli sloučení papírově o pět školských zařízení méně. Na…