Parkovacích karet, na rozdíl od parkovacích míst, ve městě totiž stále přibývá.
„V minulých letech docházelo k případům, kdy parkovací kartu získali kromě majitele bytu i jeho nájemci. Známe případy, kdy na jeden byt byly vydány čtyři nájemní smlouvy a následně také čtyři parkovací karty. Tomu se chceme vyhnout,“ řekl náměstek primátora pro dopravu Petr Kvaš. „Parkovací karty se zvýhodněnou cenou byly zavedeny jako benefit pro ty, kteří v Pardubicích žijí trvale. Výjimky byly přípustné v době, kdy se lidé nemohli přihlásit do nájemního bytu bez souhlasu majitele. To dnes již neplatí,“ dodal náměstek.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


