Pelhřimov: Hrané prohlídky se staly hitem turistické sezony

18.11.2024 22:09 | Tisková zpráva
autor: PV

Hrané prohlídky města, které nesly název Já, legenda, slavily velký úspěch. Zaujaly místní i turisty, řada termínů byla vyprodaná do posledního místečka nebo se vyprodání blížila.

Pelhřimov: Hrané prohlídky se staly hitem turistické sezony
Foto: Archiv
Popisek: Pelhřimov

„Máme velkou radost, jak byl tento počin přijatý veřejností. Když se podíváme na čísla, jsme na osmdesáti procentech prodané kapacity. Navíc do statistik negativně promluvil fakt, že jsme jeden hrací den museli přesunout na říjnový termín,“ uvedla Nela Štěpánková ze spolupořadatelských Kulturních zařízení města Pelhřimova.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Paní ministryně,

Vy se podle všeho snažíte rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla. Já se ptám proč? Není to pro nás do budoucna nebezpečné? Nezadlužíte tím další generace? Co by mě také zajímalo, kde přesně a kolik jste dokázala uspořit nebo to plánujete, pravda je, že teď jste ministryně chvíli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karviná: Klienti Denního centra služeb se zabydlují

16:09 Karviná: Klienti Denního centra služeb se zabydlují

Klienti Denního centra služeb už využívají nové prostory v Domu v Aleji, který v uplynulých měsících…