Písek: Nad městem budou přelétat vojenská letadla

02.09.2018 12:47 | Zprávy

Ve dnech 3. až 14. září 2018 se na území České republiky uskuteční vojenské cvičení AMPLE STRIKE 2018 za účasti členských a partnerských států NATO.

Písek: Nad městem budou přelétat vojenská letadla
Foto: mesto-pisek.cz
Popisek: Písek

Protože k místům cvičení patří mimo jiné také vojenský výcvikový prostor Boletice a využíván bude rovněž prostor 15. ženijního pluku v Bechyni, dojde ke zvýšenému množství přeletů nad Pískem a jeho okolím. „Ze strany řídícího štábu cvičení budou podniknuty všechny kroky k tomu, aby případný negativní vliv na obyvatele byl co nejmenší,“ říká Zuzana Špačková z tiskového a informačního střediska. „Největší letové úsilí se uskuteční v pracovních dnech v čase od 9 do 23 hodin. Lety v nočních hodinách budou omezeny na minimum.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Vystoupení z NATO

Podle mě jediný, kdo chce z NATO fakt vystoupit jsou komunisté, takže podle mě to fakt nehrozí. Ale zajímá mě, proč se tak bojíte referenda o vystoupení z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Orlicí: Malá scéna zahájila již 18. sezónu

19:44 Ústí nad Orlicí: Malá scéna zahájila již 18. sezónu

V neděli 31. srpna se v Malé scéně v Ústí nad Orlicí uskutečnil slavnostní začátek již 18. sezóny. P…