Plzeň 3: Hledači kovů, hlaste se

05.03.2021 12:59

Práce s detektorem kovů, pravidelné obchůzky a kontroly dětských hřišť a pískovišť. To v kostce obnáší práce kontrolora dětských hřišť, kterého v těchto dnech hledá Městský obvod Plzeň 3.

Plzeň 3: Hledači kovů, hlaste se
Foto: umo3.plzen.eu
Popisek: Úřad městského obvodu Plzeň 3
reklama

„Po několikaleté spolupráci se s námi loučí Josef Chyba, někdejší podplukovník a šéf plzeňské kriminálky, který pro nás v posledních letech jako ´znalec dětských hřišť´. Díky jeho pravidelným kontrolám s detektorem kovu v ruce jsme si mohli být jisti, že dětská hřiště a pískoviště jsou bezpečným místem pro naše děti,“ říká starosta centrálního městského obvodu David Procházka.

Nyní Josef Chyba odchází do zaslouženého důchodu a obvod hledá na tuto pozici novou posilu. Jedná se o práci s detektorem kovů a zajištění kontroly pískovištích a dětských hřištích na území obvodu. Může jít jen o kontrolu hřišť a pískovišť v blízkosti bydliště, obvod vítá jakoukoliv formu spolupráce. Pro podrobnější informace se zájemci mohou obrátit na paní Marii Rumlovou (kontakt: 37 803 6522, e-mail: rumlova@plzen.eu).

„Panu Chybovi velmi děkuji za skvělou spolupráci a přeji mu hlavně pevné zdraví do dalších let,“ dodává starosta David Procházka. S Josefem Chybou vyšel před pár lety zajímavý rozhovor ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vyškov: Trhy se ve středu vrátí na Masarykovo náměstí

20:33 Vyškov: Trhy se ve středu vrátí na Masarykovo náměstí

Zájem nakupujících i prodejců byl v loňském roce na Masarykově náměstí pokaždé velký, 14. dubna se t…