Plzeň: Nastupující prvňáčci dostanou Plzeňskou kartu zdarma

10.05.2019 18:45 | Zprávy
autor: PV

Plzeňské městské dopravní podniky nabízejí ve spolupráci s městem již potřetí Plzeňskou kartu ve formě přívěsku zdarma pro nastupující prvňáčky všech plzeňských škol. Každoročně se akce týká přibližně dvou tisíc dětí. Letos děti obdrží navíc bonusový balíček s řadou slev a výhod.

Plzeň: Nastupující prvňáčci dostanou Plzeňskou kartu zdarma
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

V bonusovém balíčku jsou kupóny, které dítě může použít k získání slevy na vstupy či nákupy. Po předložení nové Plzeňské karty zároveň se speciálním kupónem získají děti zdarma permanentku do Techmanie, vstupenku na prohlídku Divadla Alfa nebo levnější vstup do zoologické zahrady. Dále mohou uplatnit slevové kupóny v knihkupectví Dobrovský, Království hraček Bambule, FC Viktoria shopu, na školní razítka od Creaprint a na členský příspěvek klubu Aikido Dojo Plzeň.

Děti, které si vyzvednou Plzeňskou kartu od 1. května do 30. září 2019, tedy v den, kdy vydávání bonusů končí, obdrží bonusový balíček automaticky. Ti, kteří si Plzeňskou kartu vyzvedli před 1. květnem 2019, si mohou balíček vyzvednout dodatečně v Zákaznickém centru PMDP. Budou k tomu potřebovat jen Plzeňskou kartu prvňáčka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šumperk: Partnerství měst žije

13:44 Šumperk: Partnerství měst žije

Partnerská města nejsou jen formální dohody uložené v šanonech radnic. Skutečný smysl partnerství se…