Prachatice: Opakované veřejné projednání návrhu územního plánu

02.08.2016 12:27 | Zprávy

V úterý 2. srpna se v Rožmberském sále Staré radnice koná od 15:00 hodin opakované veřejné projednání návrhu Územního plánu Prachatice. Jeho předmětem jsou změny návrhu územního plánu, provedené na základě výsledku řádného veřejného projednání uskutečněného v období července a srpna roku 2014, kterými došlo k podstatné úpravě návrhu územního plánu.

Prachatice: Opakované veřejné projednání návrhu územního plánu
Foto: old.onlinemodule.eu
Popisek: Prachatice

Vlastníci pozemků a staveb, oprávněný investor a zástupce veřejnosti dotčení úpravou návrhu územního plánu mohou k této úpravě podat nejpozději do 7 dnů ode dne opakovaného veřejného projednání, tj. do 9. srpna 2016, námitky splňující požadavky předepsané stavebním zákonem a správním řádem. V téže lhůtě může každý uplatnit k úpravě návrhu územního plánu své připomínky splňující požadavky stanovené správním řádem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Nová základna záchranky v Bystrci nejpozději do deseti let

16:21 Brno: Nová základna záchranky v Bystrci nejpozději do deseti let

Za zhruba 35 tisíci lidmi, žijícími v Bystrci, Žebětíně a Komíně, bude záchranka vyjíždět z nové zák…