Praha 10: Legendární skateboardista Tony Hawk předvede své umění na Gutovce

24.07.2015 15:47 | Zprávy
autor: PV

Tony Hawk, legenda světového skateboardingu, se v sobotu 25.července od 16 hodin představí na pražské Gutovce. Zhruba padesátiminutovou exhibici předvede spolu se svým týmem v produkci „Birdhouse skateboard“ v rámci evropského turné European Vacation Tour 2015

Praha 10: Legendární skateboardista Tony Hawk předvede své umění na Gutovce
Foto: wikipedia.org
Popisek: Městská část Praha 10

„Gutovka je Hawkovou  jedinou zastávkou v Česku, vybral si ji sám, na což jsme velmi pyšní. Pro vyznavače tohoto sportu to bude neopakovatelný zážitek,“ řekl radní Prahy 10 Bohumil Zoufalík. Vstup na akci je zdarma. Po exhibici by měla následovat i tisková konference. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vsetín: Úspěšní gymnasté navštívili radnici

7:33 Vsetín: Úspěšní gymnasté navštívili radnici

Starosta Jiří Čunek (KDU-ČSL) v pondělí 22. prosince přijal na radnici úspěšné mladé gymnasty TJ Sok…