Praha 6: Už 180 podepsaných smluv do historicky první e-Aukce

20.03.2013 17:17 | Zprávy

V Praze 6 je podepsáno do e-Aukce na nákup elektřiny a plynu už 180 smluv. Zájemců jsou stovky. Přihláška, její zpracování i účast v e-Aukci je pro občany Prahy 6 zdarma. Lidé se mohou hlásit ještě v pondělí 25. března a v úterý 26. března ve Skleněném paláci na náměstí Svobody v Praze 6. Historicky první e-Aukce Prahy 6 pro občany se uskuteční 30. dubna 2013.

Praha 6: Už 180 podepsaných smluv do historicky první e-Aukce
Foto: praha6.cz
Popisek: Logo Prahy 6

„Zájem lidí o levnější energie je ze stovek dotazů a podepsaných smluv zcela jasný. Očekáváme, že na příští týden přijdou další stovky zájemců. Čím více domácností se totiž do e-Aukce přihlásí, tím vyšší je pravděpodobnost dosažení nižší ceny. Do e-Aukce se můžou hlásit opravdu všechny šestkové domácnosti, kterých je odhadem 44 tisíc. Zejména senioři mohou tímto způsobem výrazně snížit své náklady na energie a ušetřit,“ řekl místostarosta Prahy 6 Petr Ayeboua.

Hlásit se lidé můžou ještě v pondělí 25. března a v úterý 26. března vždy od 10 do 18 hodin ve Skleněném paláci, náměstí Svobody 1, Praha 6. Veškeré informace k této e-Aukci najdou také na www.praha6.cz, www.senior6.cz

Městská část Praha 6 zahájila pro své občany historicky první e-Aukci na dodávky elektrické energie a zemního plynu na začátku března. Jako první pražská městská část nabídne prostřednictvím organizátora aukce eCENTRE možnost odebírat elektřinu a plyn za výhodné ceny. Přihláška, její zpracování i účast v e-Aukci je pro občany Prahy 6 zdarma.

Sedm kroků k úsporám

„Městská část ve svých objektech jen vloni za elektřinu ušetřila díky aukci přes 1,3 milionu korun. Chceme dát tuto šanci i našim občanům, a proto přicházíme s touto nabídkou. Přihlásit se může kterákoliv domácnost. Městská část Praha 6 pro své občany zajišťuje příležitost přihlásit se do e-Aukce a snížit své náklady na elektrickou energii a zemní plyn. Za přihlášku, její zpracování i samotnou účast v e-Aukci nebudou lidé hradit žádné poplatky,“ řekl místostarosta Prahy 6 Petr Ayeboua.

Organizátor zajistí občanům po e-Aukci podpis smlouvy s vítězným dodavatelem a její předání. Ten na základě zplnomocnění od občanů (součást smlouvy s vítězným dodavatelem) zajistí výpověď u stávajícího dodavatele. Vítězný dodavatel poté zahajuje dodávku elektřiny; zemního plynu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Praha6.cz

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokolov: Co si o městě myslí jeho obyvatelé i lidé zvenčí

22:09 Sokolov: Co si o městě myslí jeho obyvatelé i lidé zvenčí

Počátkem roku proběhlo dotazníkové šetření, jehož cílem bylo lépe porozumět tomu, jak lidé Sokolov v…