Praha 6 vybuduje na Vítězném náměstí sportovně rekreační zónu

13.06.2017 13:43 | Zprávy
autor: PV

Městská část Praha 6 se rozhodla zřídit sportovně rekreační zónu „Pláž č. 6“, jejímž účelem je vytvořit volnočasový prostor pro obyvatele a návštěvníky všech věkových kategorií. Pláž se bude nacházet v místech Farmářských trhů na Kulaťáku, tzn. ve středové cestě Vítězného náměstí při ulici Šolínova.

Praha 6 vybuduje na Vítězném náměstí sportovně rekreační zónu
Foto: praha6.cz
Popisek: Logo Prahy 6

„Po úspěšném projektu Kluziště na Kulaťáku, který si získal velký zájem u obyvatel, přicházíme s projektem Pláž č. 6,“ uvedl radní pro sport a volný čas Libor Bezděk (STAN). „Návštěvníci budou moci na pláži využít beachvolejbalového hřiště, hřiště na pétanque, brouzdaliště, skákací hrad, zahrát si stolní tenis nebo si půjčit lehátko a zarelaxovat.“

Pláž bude otevřena od konce června až do 30. září 2017, a to vždy od neděle do čtvrtka. Veškeré volnočasové aktivity budou návštěvníkům poskytovány zdarma a návštěvníci se budou řídit provozním řádem pláže.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Město ukáže, kolik talentu mezi seniory máme

7:17 Ústí nad Labem: Město ukáže, kolik talentu mezi seniory máme

Výtvarná a literární soutěž SEN-ART 2026 nabízí jedinečný prostor pro všechny seniory nad 60 let.