Praha 8: Letos se bude opět bruslit na třech kluzištích

30.10.2023 7:17 | Tisková zpráva

Městská část Praha 8 vybrala provozovatelé tří mobilních kluzišť pro letošní sezónu. Zájemci uspěli ve výběrovém řízení. Zahájení bruslařské sezóny na Osmičce bude v pátek 24. listopadu.

Praha 8: Letos se bude opět bruslit na třech kluzištích
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 8

V areálu koupaliště Ládví bude mít kluziště ve správě opět společnost Anelis. Další dvě kluziště bude provozovat společnost V.L. 2001. Nově se jedno kluziště přesune z areálu ZŠ Glowackého do dolního prostoru u KD Krakov. V původní lokalitě ZŠ Glowackého nebylo dlouhodobě vhodné, jelikož bylo nutné pokaždé odstranit oplocení hřiště s umělou trávou a v neposlední radě docházelo k ničení povrchu sportoviště, umělé trávy, jak zde na ni bylo hřiště usazené.

Z výše uvedených důvodu bude třeba provést rekonstrukci hřiště s umělou trávou, aby bylo možné na sportoviště bezpečně pustit žáky základní školy, ale i další zájemce. V budoucnu by se mohlo kluziště do areálu základní školy vrátit, předcházet tomu ale musí právě revitalizace celého sportovního areálu u školy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litomyšl: Pátek co pátek pohádek svátek

7:17 Litomyšl: Pátek co pátek pohádek svátek

Litomyšl se opět mění v pohádkové město! Přijďte si užít 27. ročník Toulovcových prázdninových pátků…