Praha: K Lesu Třešňovka povede nová cesta

10.06.2015 11:43 | Zprávy
autor: PV

Rada hl. m. Prahy tento týden schválila uzavření smlouvy na rekonstrukci lesní cesty k Lesu Třešňovka v Hrdlořezích. Vítězem výběrového řízení se stala společnost Zahradní architektura Tábor s nabídkovou cenou 1.473.479,58 Kč bez DPH.

Praha: K Lesu Třešňovka povede nová cesta
Foto: Blogspot / tan
Popisek: Panorama hlavního města Prahy

„Nová cesta k Lesu Třešňovka se napojí na stávající prašnou cestu. V tomto úseku počítáme s obousměrnou jednopruhovou obslužnou komunikací. Povrch cesty by měl být ze zahliněného písku – mlatu,“ komentovala situaci radní Jana Plamínková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa zve na Den otevřených dveří v Kounicově domě

7:14 Česká Lípa zve na Den otevřených dveří v Kounicově domě

Po více než deseti letech od ničivého požáru Kounicův dům v České Lípě opět otevře dveře veřejnosti.