„Operační středisko Krizového štábu hlavního města Prahy představuje moderní pracoviště, bez jakého si dnešní řízení chodu města nedovedu představit. Nejde totiž jen o mimořádné či krizové situace jako jsou povodně či sněhová kalamita. Prakticky každý den přináší problémy spojené s dopravou, bezpečností a dalšími stránkami života v metropoli a k jejich řešení ve spolupráci s odpovědnými složkami, úřady a organizacemi je takové pracoviště nezbytností,“ uvedl primátor Zdeněk Hřib.
Operační středisko Krizového štábu hl. m Prahy (dále operační středisko) spolupracuje se složkami integrovaného záchranného systému, městskými částmi, pražskými organizacemi, servisními firmami a dalšími dotčenými subjekty a osobami.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

