Kompetenční žaloba je chyba vlády. Normální by bylo tenhle spor vyřešit nejpozději před měsícem. Za celou tu trapnost kolem a to, že se to řeší na poslední chvíli před summitem NATO u soudu je zodpovědná vláda a premiér.
Divím se, že to dopustí ve chvíli, kdy se přepisuje bezpečnostní situace v Evropě… Tohle není last minute dovolená.
box PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku





