Praha: Rada vybrala společnost pro sběr nepoužitelných léků z lékáren

12.09.2018 19:45 | Zprávy
autor: PV

O výběru nejvhodnější nabídky veřejné zakázky na zajištění sběru, svozu a odstranění nepoužitelných léčiv z lékáren na území hlavního města rozhodla Rada hl. m. Prahy. Vítězem se stala společnost EKOM CZ, a. s. s nabídkovou cenou 2 520 000 Kč bez DPH, smlouva bude uzavřena od 1. 10. 2018 na dva roky.

Praha: Rada vybrala společnost pro sběr nepoužitelných léků z lékáren
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha, logo

Smlouva se současným dodavatelem na zajištění této služby končí 30. 9. 2018, neboť byla z jeho strany předčasně vypovězena bez uvedení důvodu. Je proto třeba co nejrychleji uzavřít navazující smlouvu, jelikož lidé odevzdávají léky do lékáren nepřetržitě a neuzavření smlouvy v požadovaném termínu by znamenalo kolaps zavedeného systému a hromadění léků v lékárnách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jednatel firmy

Pokud bych přijal vaši tezi, že jste se stal jednatelem firmy a nemáte s ní nic společného, což z právního hlediska není pravda, ale pokud bych tomu věřil, znamenalo by to, že jste se stal bílým koněm, uvědomujete si to? A udělal jste to vědomě nebo nevědomě? Upřímně nevím, co je horší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kopřivnice: Denní stacionář Kopretina slaví 25 let

22:09 Kopřivnice: Denní stacionář Kopretina slaví 25 let

Denní stacionář Kopretina, který poskytuje péči klientům se specifickými potřebami, si letos připomí…