Přerov: Od Přerovského povstání uplynulo 77 let. Na oběti se vzpomínalo v Lazcích i u pomníčků

02.05.2022 19:53 | Tisková zpráva
autor: PV

Na povstalce, kteří padli na konci války v přerovských ulicích, ale také na ty, kteří byli po potlačeném povstání odvezeni do Lazců u Olomouce a tam zastřeleni, zavzpomínali dnes zástupci města Přerova, Olomouckého kraje a spolků.

Přerov: Od Přerovského povstání uplynulo 77 let. Na oběti se vzpomínalo v Lazcích i u pomníčků
Foto: prerov.eu
Popisek: Přerovské Horní náměstí

Dopoledne se konal pietní akt k uctění památky obětí Přerovského povstání přímo u střelnice v Lazcích, odpoledne byly položeny květiny u pomníčků obětí, které se nacházejí v Přerově. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Aš: Pátý ročník participativního rozpočtu

7:33 Aš: Pátý ročník participativního rozpočtu

Navrhněte projekt, který bude ku prospěchu všem.