Příbram: Upravené dopravní značení u nástupních míst do Brd

14.01.2021 20:27 | Zprávy

Příchod zimy zkomplikoval dopravní situaci v městských osadách, které jsou nástupními místy do Brd. Jedná o Orlov a Kozičín.

Příbram: Upravené dopravní značení u nástupních míst do Brd
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

U vstupu do Brd v Orlově je parkoviště, které ve všední dny slouží částečně také jako točna autobusů MHD. O víkendech není tento prostor autobusy využíván a dodatkovým dopravním značením je tedy motoristům umožněno parkovat i v místě samotné točny. Přesto je toto parkoviště nyní pro návštěvníky, kteří vyrážejí za sněhem do Brd, nedostačující.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Výsměch

Nemyslíte, že výsměchem v souvislosti se 17. listopadem je i fakt, že na Národní třídu chodí pokládat květiny a zapalovat svíčky ti, co se s minulým režimem paktovali? Myslím třeba Babiše, ale i prezidenta Pavla.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havířov: Vánoční strom se slavnostně rozsvítí už tuto sobotu

7:46 Havířov: Vánoční strom se slavnostně rozsvítí už tuto sobotu

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu proběhne v sobotu 29. listopadu v 17 hodin na náměstí Republi…