Senátor Jaroslav Chalupský navštívil pelhřimovskou radnici

21.11.2020 7:35 | Zprávy
autor: PV

Ve středu 18. listopadu navštívil pelhřimovskou radnici nově zvolený senátor obvodu č. 15 za Pelhřimovsko a Jindřichohradecko Ing. Jaroslav Chalupský v doprovodu asistenta Mgr. Libora Vondráčka.

Senátor Jaroslav Chalupský navštívil pelhřimovskou radnici
Foto: Archiv
Popisek: Pelhřimov

Jeho první oficiální návštěva v této funkci měla seznamovací charakter. Přivítání se ujali starosta města Pelhřimova Ladislav Med a místostarostové Ing. Josef Koch a Zdeněk Jaroš. Bezmála hodinu probíhala společná debata nad různými tématy, jako je například zadržování vody v krajině, dotační tituly, bytová výstavba, veřejné zakázky či investice do rozvoje měst. Senátor Chalupský mimo jiné velmi pochvaloval pelhřimovské náměstí s parkovacími automaty, kam mohou zajíždět automobily což přispívá ekonomickému životu v centru města. Zároveň vyzdvihl průmyslovou zónu města Pelhřimov, kde je zastoupení mnoha úspěšných podniků, které zajišťují práci pro tisíce lidí z Pelhřimova a širokého okolí.

V rámci diskuse senátor také pohovořil o svém předvolebním slibu, že za každý voličský hlas vysadí strom (cca sedmnáct tisíc stromků) z důvodu kůrovcové kalamity v Čechách. „Prvních sto stromků jsem už vysadil a nadále budu v této činnosti pokračovat, samozřejmě mi bude spousta dobrých lidí pomáhat,“ uvedl senátor Jaroslav Chalupský.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…