Sokolov: Pro seniory je k dispozici cvičení i právní poradna

10.01.2020 9:45

Bezplatnou právní poradnu nebo cvičení. To a mnohé další zajišťuje pro seniory odbor sociálních věcí Městského úřadu v Sokolově. Jeho aktivity zapadají do dlouhodobé koncepce města, které věnuje systematicky pozornost právě seniorům.

Sokolov: Pro seniory je k dispozici cvičení i právní poradna
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.
reklama

Velké oblibě se těší Senior taxi, mnohokrát pomohlo seniorům žijícím v Sokolově, kteří se ocitli ve vážných zdravotních problémech, tísňové tlačítko. Se seniory se setkává vedení města i zástupci městské policie při besedách s kulturním programem.

Senioři nad pětašedesát let si například mohou utužovat svou „fyzičku“ při bezplatných cvičeních. Odbor sociálních věcí ve spolupráci s Fitness Ural pro seniory připravil bezplatné zdravotní cvičení. A to vždy v úterý od 11:30 a od 16:00, a ve čtvrtek od 11:30. Zájemci se mohou informovat na odboru sociálních věcí Městského úřadu v Sokolově, K. H. Máchy 1275, dveře č. 114, nebo na telefonním čísle 354 228 130 (kontakt platí i pro zájemce o další aktivity). Do Fitness Ural mohou senioři od 65 let rovněž docházet na bezplatné cvičení systému sebeobrany Krav Maga, který představuje soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka. Začalo 6. ledna a potrvá do 29. června, vždy v pondělí od 10 do 11 hodin.

Pro seniory nad 65 let je také k dispozici bezplatné právní poradenství, a to každé pondělí od 13 do 15 hodin v  jednací místnosti v prvním patře budovy Městského úřadu Sokolov, odboru sociálních věcí, Karla Hynka Máchy 1275, Sokolov.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Praha 11: Přijatá opatření proti koronaviru a důležité informace

13:07 Praha 11: Přijatá opatření proti koronaviru a důležité informace

V důsledku epidemie koronavirové infekce COVID-19 přijala v uplynulých týdnech Rada městské části Pr…