„Podle informací, které máme nyní k dispozici, čeká Vyškov v následujícím měsíci něco, co zásadním způsobem ovlivní dopravu a běžný život ve městě, něco, s čím v žádném případě nemůžeme být ztotožněni. Nejsme proti opravě dálnice, tu samozřejmě vítáme. A víme také, že je nutné na stavbu materiál nějak dopravit. Zhotovitel akce však podle nás naprosto špatně a bez konzultací s městem zvolil umístění mobilní betonárky, navíc nesplnil podmínky dané stavebním povolením a v podstatě nás postavil před hotovou věc, “ uvedl starosta města Vyškova Karel Goldemund.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


