Šumperk: Cedule napoví, jak se chovat v lese

16.11.2020 14:05 | Zprávy
autor: PV

Informační tabule, které upozorňují návštěvníky, jak by se měli v chovat v lese a co nejvíce porostům škodí, se před nedávnem objevily u vstupů do městských lesů, u rozhledny na Háj a na Městských skalách.

Šumperk: Cedule napoví, jak se chovat v lese
Foto: Archiv autora
Popisek: Šumperk, pohled z radniční věžě

Celkem devět tabulí informuje o tom, jak lesní hospodáři bojují s kůrovcem, co ještě škodí porostu, jak se dá proti škůdcům bojovat a jakým způsobem se les obnovuje. Na dalších informačních panelech je zase desatero, které by měl návštěvník lesa dodržovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Představitelé města uctili památku obětí druhé světové války

11:17 Cheb: Představitelé města uctili památku obětí druhé světové války

Krátké pietní akty se uskutečnily u válečných památníků v Chebu a jeho okolí.