Šumperk: Obyvatele města čekají nepříjemné uzavírky

09.03.2022 18:55 | Tisková zpráva

V březnu startuje rekonstrukce některých ulic a vodovodních řadů v Šumperku, se kterými budou spojeny uzavírky. Dělníci postupně obsadí ulice: Erbenova, Lidická, Čičákova, Banskobystrickou a Příčnou.

Šumperk: Obyvatele města čekají nepříjemné uzavírky
Foto: Archiv autora
Popisek: Šumperk, pohled z radniční věžě

Motoristy potrápí také několikaměsíční oprava železničního mostu u letiště, kvůli které bude uzavřena silnice III/44638 mezi Vikýřovicemi a Hraběšicemi. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Svoboda

Kde byla vaše obhajoba svobody, konkrétně slova, když jste vypínali weby nebo útočili na ty, co kritizovali třeba vaši vládu, minimálně jste o nich mluvili dost nelichotivě. A co třeba teprve Foltýn a celý ten váš boj proti ,,dezinformacím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Rekonstrukce skončila, lávka na cyklostezce už je opět v provozu

16:21 Karlovy Vary: Rekonstrukce skončila, lávka na cyklostezce už je opět v provozu

Rozsáhlá obnova lávky na Cyklostezce Ohře pod průtahem městem v Rybářích byla úspěšně dokončena.