Titul juniorských mistryň světa v házené putuje z Ostravy do Švédska

16.07.2012 20:57 | Zprávy

V porubské hale ZS Sareza vyvrcholilo v sobotu 14. července mistrovství světa v házené žen do 20 let. Ve finálovém zápase porazily švédské juniorky děvčata z Francie 29:22 (14:7) a vybojovaly historicky první titul v této věkové kategorii pro kolébku házené. Poháry a medaile nejlepším předali náměstek primátora Ostravy Martin Štěpánek a zástupci IHF. Hráčky Česka obsadily 15. místo z 24 zúčastněných zemí.

Titul juniorských mistryň světa v házené putuje z Ostravy do Švédska
Foto: ostrava.cz
Popisek: Ostravská radnice

Finálovému zápasu předcházel v porubské hale ještě souboj o 3.-4. místo, v němž Maďarsko zdolalo po prodloužení Srbsko 26:24. Nejlepší mimoevropský tým Korea prohrál v zápase o 5. místo s Ruskem 28:31. České reprezentantky se už dříve připravily o možnost sehrát závěr turnaje v Ostravě. V brněnské hale na Vodově ulici se v zápase o 15. místo vypořádaly bez problému s Kongem 28:18.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Ostrava.cz

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Florbalisté navštívili Magistrát

22:42 Ústí nad Labem: Florbalisté navštívili Magistrát

Zástupci vedení města přijali na Magistrátu tým Florbal Ústí, kterému se podařilo po sedmi letech vy…