Třinec: Senioři se pustili do vitráže

29.07.2015 20:50 | Zprávy
autor: PV

Také v letních měsících přichystal Klub seniorů na Husově ulici řadu zajímavých aktivit, které nabízejí starší generaci možnost příjemně strávit volný čas a přiučit se něčemu novému.

Třinec: Senioři se pustili do vitráže
Foto: wikipedia
Popisek: Třinec

Jednou z novinek je letní výtvarný kurz vitráže, který Klub seniorů otevřel díky finančnímu daru od firmy DONGWON. Z darované částky byly zakoupeny výtvarné potřeby pro vitrážovou techniku, k níž jsou nutná barevná skla, cín, pájky, řezáky, různé kleště, folie či letovací vody. Odbor sociálních věcí navíc podpořil kreativní tvoření klientů klubu zakoupením stolní brusky. Možnost vyzkoušet si tuto netradiční výtvarnou techniku se setkala s velkým ohlasem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kopřivnice: Polyfunkční dům Kavárna je bezbariérový

22:05 Kopřivnice: Polyfunkční dům Kavárna je bezbariérový

Rekonstrukce polyfunkčního domu v ulici Školní, známého jako Kavárna, je dokončena.