Někdo sbírá, někdo zásadně ne. Přístup majitelů psů k pořádku v ulicích a v parcích je různý. Radnici nezbývá, než na lhostejný přístup těch méně pořádných apelovat a doufat, že budou po svých čtyřnohých mazlíčcích uklízet. Vedení města věří, že smysluplnou komunikací lze podpořit kvalitu spolužití. „Bohužel v zimním období řada z nich spoléhá na sníh, který psí exkrement zakryje a později připomíná chůze po ulici cestu minovým polem. Proto bych moc chtěl požádat všechny pejskaře, aby u sebe vždy měli sáčky, které mohou navíc získat zdarma od města,“ říká Ivan Adamec, starosta města Trutnova.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


