Týn nad Vltavou: Město obdrželo nabídku na pronájem nebo koupi umělého kluziště

07.02.2020 7:34 | Zprávy
autor: PV

Na konci minulého roku město obdrželo nabídku firmy Glice na koupi nebo pronájem umělého kluziště.

Týn nad Vltavou: Město obdrželo nabídku na pronájem nebo koupi umělého kluziště
Foto: tnv.cz
Popisek: Týn nad Vltavou

Jedná se o umělý led, vyráběný technologií tlakového lisování za tepla s vysokou hustotou molekul ve hmotě, která podléhá jen malému otěru, proto má horní kluzný materiál dlouhou životnost.

Na ploše se bruslí stejným způsobem a se stejným vybavením jako na vodním ledu. Prvních cca 20 vteřin je třeba si zahřát nůž bruslí a následně začne plocha optimálně klouzat. Rozdíl ve skluzu je mezi vodním ledem a Glice někde mezi 5-10%.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 8: Chytré skříňky podpoří sport

7:14 Praha 8: Chytré skříňky podpoří sport

Nově instalované chytré skříňky LOX na půjčování sportovního náčiní najdete v areálu ZŠ Burešova a Z…